Slapukų privatumo pranešimas - Affidea Lietuva

Slapukų privatumo pranešimas

„Affidea“ slapukų pareiškimas Paskutinį kartą atnaujinta: [2018 m. birželio 5 d.]

Šiame slapukų pareiškime paaiškinama, kaip „Affidea“ („mes“, „mus“, ir „mūsų“) naudoja slapukus ir panašias technologijas, kai atpažintų jus, kai lankotės mūsų svetainėje topiky.com („Svetainė“). Jame paaiškinama, kas šios technologijos yra ir kodėl jas naudojame bei jūsų teises kontroliuoti taip, kaip jas naudojame.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra maži duomenų failai, išsaugomi jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje, kai apsilankote svetainėje. Slapukus plačiai naudoja svetainės savininkai, kad jų svetainė veiktų arba veiktų veiksmingiau ir kad būtų teikiama pranešimo informacija.

Slapukai, nustatomi svetainės savininko (šiuo atveju „Affidea“), yra vadinami „pirmosios šalies slapukais“. Slapukai, nustatomi kitų šalių nei svetainės savininko, yra vadinami „trečiosios šalies slapukais“. Trečiosios šalies slapukai įgalina trečiosios šalies funkcijas, teikiamas svetainėje arba per ją (pvz., reklamos, interaktyvus turinys ir analizė). Šalys, nustačiusios šiuos trečiosios šalies slapukus, gali atpažinti jūsų kompiuterį tiek tada, kai lankotės svetainėje ir kitose svetainėse.

Slapukai gali būti seanso slapukai arba ilgalaikiai slapukai. Seanso slapukas nebegalioja vartotojo seanso pabaigoje, kai naršyklė uždaroma. Ilgalaikis slapukus išsaugomas naršyklėje ir galioja iki nustatytos galiojimo pabaigos datos (nebent vartotojas jį ištrina nepasibaigus galiojimo pabaigos datai). Ilgalaikiai slapukai nurodyti žemiau pateiktoje lentelėje, kur skliausteliuose taip pat nurodytas atitinkamas galiojimo laikas. Bet kokie slapukai be nurodyto galiojimo laiko yra seanso slapukai.

Kodėl naudojame slapukus?

Pirmosios ir trečiosios šalies slapukus naudojame dėl kelių priežasčių. Kai kurių slapukų reikia dėl techninių priežasčių, kad mūsų svetainė veiktų. Kiti slapukai taip pat mums leidžia sekti mūsų vartotojų interesus, kad gerintumėme savo svetainės patirtį. Trečiosios šalys naudoja slapukus per mūsų svetainę reklamos, analizės ir kitais tikslais. Tai išsamiau aprašyta toliau.

Per mūsų svetainę naudojamų pirmosios ir trečiosios šalių slapukų konkretūs tipai ir tikslai aprašyti žemiau pateiktoje lentelėje (įsidėmėkite, kad naudojami konkretūs slapukai gali skirtis priklausomai nuo jūsų lankomų svetainių):

Slapuko tipai
Kas teikia šiuos slapukus
Kaip atsisakyti
Slapukų veikimas ir funkcijos:Šie slapukai naudojami mūsų svetainės veikimui ir funkcijoms gerinti, tačiau nėra svarbūs jos naudojimui. Tačiau be šių slapukų tam tikros funkcijos gali būti nepasiekiamos.
„Microsoft“.

Slapukų pavadinimai:

ARRAffinity, WAWebSiteSID

„Microsoft“ privatumo politika pasiekiama paspaudus šią nuorodą:

https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement
Norėdami atsisakyti šių slapukų, laikykitės instrukcijų po antrašte „Kaip galiu valdyti slapukus?“
Analizės ir pritaikomi slapukai:Šie slapukai renka informaciją, kurią naudoja apibendrinta forma, kad padėtų mums suprasti, kaip svetainė naudojama arba ar veiksmingos rinkodaros kampanijos, arba kad padėtų mums pritaikyti mūsų svetainę jums.
„Google Analytics“

Slapukų pavadinimai: __utma (2 metai), __utmb (30 minučių), __utmc, __utmz (6 mėnesiai), _ga (2 metai), _gat_gtag_UA_113405780_1 (1 minutė), _gid (1 diena)

„Google“ privatumo politika pasiekiama paspaudus šią nuorodą:

https://policies.google.com/privacy
Norėdami atsisakyti šių slapukų, laikykitės instrukcijų po antrašte „Kaip galiu valdyti slapukus?“

Taip pat galite paspausti atitinkamą atsisakymo nuorodą:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/
Reklamos slapukai:Šie slapukai naudojami tam, kad reklamos pranešimai geriau atitiktų jūsų interesus. Jų funkcijos: neleisti tai pačiai reklamai nuolat atsirasti, užtikrinti, kad reklamos tinkamai rodomos reklamuotojams ir kai kuriais atvejais parinkti reklamas pagal jūsų interesus.
„Google“ doubleclick.net

Slapuko pavadinimas:

IDE (13 mėnesių)

„Google“ privatumo politika pasiekiama paspaudus šią nuorodą:

https://policies.google.com/privacy
Norėdami atsisakyti šių slapukų, laikykitės instrukcijų po antrašte „Kaip galiu valdyti slapukus?“
Kaip galiu valdyti slapukus?

Turite teisę nuspręsti, ar priimti, ar atmesti slapukus. Galite vykdyti savo slapuko pasirinkimus paspaudę atitinkamas atsisakymo nuorodas, pateiktas slapukų lentelėje. Galite nustatyti arba keisti savo naršyklės nustatymus norėdami priimti arba atsisakyti slapukų. Jei pasirenkate atsisakyti slapukų, galite vis tiek naudotis mūsų svetaine, tačiau kai kurios svetainės funkcijos ir sritys gali būti apribotos.

„Google Chrome“

Kelias: Tinkinkite ir valdykite „Google Chrome“ > Nustatymai > Išplėstiniai > Turinio nustatymai > Slapukai

Viršutiniame dešiniajame kampe raskite ir spauskite tris vertikalius taškus – mygtuką „Tinkinkite ir valdykite „Google Chrome“, tuomet išskleidžiamajame sąraše pasirinkite „Nustatymai“. Naujame skirtuke „Nustatymai“ slinkite iki „Išplėstiniai“ ir spustelėkite nuorodą. Išplėstoje skiltyje „Išplėstiniai“ spustelėkite „Turinio nustatymai“ po skiltimi „Privatumas ir sauga“. Raskite ir spustelėkite nuorodą „Slapukai“ tiesiai po etikete „Turinio nustatymai“. Taip pat galite pašalinti slapukus, kai naršyklė uždaroma, ir blokuoti trečiosios šalies slapukus.

„Mozilla Firefox“

Kelias: Meniu > Nuostatos > Privatumas > Istorija

Viršutiniame dešiniajame kampe raskite ir paspauskite tris horizontalias linijas – mygtuką „Meniu“. Išskleidžiamajame meniu spustelėkite mygtuką „Nuostatos“. Naršyklėje atsidarys naujas skirtukas „Nuostatos“. Kairėje meniu pusėje pasirinkite „Privatumas“. Čia taip pat galite nustatyti, kada baigsis slapukų galiojimas, blokuoti trečiosios šalies slapukus ir slapukus iš konkrečių svetainių.

„Microsoft Edge“

Kelias: Nustatymai ir daugiau > Nustatymai > Išplėstiniai nustatymai > Slapukai

Viršutiniame dešiniajame kampe raskite ir paspauskite tris taškus – mygtuką „Nustatymai ir daugiau“. Meniu apačioje pasirinkite „Nustatymai“. Spustelėkite mygtuką „Peržiūrėti išplėstinius nustatymus“ po „Išplėstiniai nustatymai“ link skydelio „Nustatymai“ apačios. Slinkite meniu „Išplėstiniai nustatymai“, kol pamatysite „Slapukai“. Čia galite blokuoti visus slapukus arba išorinių svetainių įdiegtus slapukus.

„Internet Explorer“

Kelias: Įrankiai > Interneto nuostatos > Privatumas > Išplėstiniai privatumo nustatymai

Viršutiniame dešiniajame kampe raskite ir paspauskite krumpliaračio piktogramą – mygtuką „Įrankiai“. Išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Interneto nuostatos“. Bus atvertas iškylantysis langas „Interneto nuostatos“. Spustelėkite šio skydelio skirtuką „Privatumas“. Naujame skydelyje „Privatumas“ spustelėkite mygtuką „Išplėstiniai“, esantį po „Nustatymai“. Bus atvertas iškylantysis langas „Išplėstiniai privatumo nustatymai“. Galima pasirinkti įjungti arba išjungti trečiosios šalies slapukus ir priimti visus slapukus nepriklausomai nuo šaltinio.

„Opera“naršyklė

Kelias: Tinkinkite ir valdykite „Opera“ > Nustatymai > Privatumas ir sauga > Slapukai

Viršutiniame kairiajame kampe raskite ir paspauskite „Opera“ logotipą, pavadintą „Tinkinkite ir valdykite „Opera“. Išskleidžiamajame meniu spustelėkite nuorodą „Nustatymai“. Naršyklėje pasirodys naujas skirtukas „Nustatymai“. Meniu kairėje pasirinkite „Privatumas ir saugumas“. Naujame skydelyje slinkite iki „Slapukai“. Galite nurodyti „Opera“ ištrinti slapukus išjungiant, blokuoti trečiųjų šalių slapukus ir dar daugiau.

„Apple Safari“

Kelias: „Safari“ > Nuostatos > Privatumas > Slapukai ir internetinėse svetainės duomenys

Nustatykite ir nuspauskite „Safari“ įrankių juostoje viršuje. Išskleidžiamajame meniu spustelėkite nuorodą „Nuostatos“. Nuostatų puslapyje spustelėkite privatumo mygtuką, esantį įrankių juostoje. Nustatykite slapukų ir internetinės svetainės duomenų parinktį. Galite spustelėti „Tvarkyti svetainės duomenis“, kad galėtumėte rankiniu būdu pasirinkti svetaines, iš kurių norite ištrinti slapukus. Tai yra neprivalomas veiksmas.

Kaip dažnai„Affidea“atnaujina šį Slapukų pareiškimą?

Kartais mes galime atnaujinti šį Slapukų pareiškimą, kad atspindėtume, pvz., slapukų, kuriuos mes naudojame, pakeitimus, arba dėl kitų veikimo, teisinių arba kontrolės priežasčių. Todėl reguliariai perskaitykite šį Slapukų pareiškimą, kad būtumėte informuoti apie mūsų slapukų ir susijusių technologijų naudojimą.

Šio Slapuko pareiškimo viršuje esanti data nurodo, kada jis paskutinį kartą buvo atnaujinta.

Kur galėčiau gauti daugiau informacijos?

Jei turite kokių nors klausimų apie mūsų naudojimąsi slapukais ar kitomis technologijomis, rašykite mums el. paštu duomenusauga@topiky.com.