Refleksoterapeuto konsultacija - Affidea Lietuva

Jeigu niekada anksčiau nėra tekę susidurti su fizioterapija, tai galite ir nežinoti, kuo užsiima šios srities gydytojas. Nors ši medicinos sritis yra praktikuojama jau daugybę metų ir priskiriama prie vienų iš seniausių gydymo metodų. Tačiau net ir šiais moderniosios medicinos laikais tokie specialistai sėkmingai atlieka terapiją ir taip padeda įvairius negalavimus turintiems pacientams.

Kas yra refleksoterapija?

Tai yra praktiškai bet koks biologiškai aktyvių kūno taškų dirginimas fiziniais veiksniais, kas atliekama gydymo tikslais. O dar geriau suprasti, kas tai, galėtų padėti tam tikri dažniausiai naudojami bei patys populiariausi metodai. Tai būtų akupunktūros procedūra bei elektroakupunktūra ir termopuktūra. Kadangi būtent šie trys metodai yra dažniausiai parenkami gydant pačius įvairiausius negalavimus. Pagrindinis faktorius, kas yra sėkmingų rezultatų garantas ir esminis šios procedūros principas, tai tiesioginis organų ryšys su jų aktyviais taškais. Ir pakanka vien tik išorinio taško dirginimo, jog būtų sukeltas refleksinis organo atsakas.

Kada reikia kreiptis į gydytoją refleksoterapeutą?

Dažniausiai pas šį specialistą nukreipia kitų sričių gydytojai, kurie įvertinę sveikatos būklę parenka būtent tokį gydymo metodą. Tiesa, kai kuriais atvejais ir pats refleksoterapeutas gali ištirti pacientą ir paskirti reikiamą gydymą. Todėl susidūrus su kažkokiais negalavimais tikrai galima kreiptis tiesiai pas jį. Tuo labiau, jeigu tai nebus pirmas kartas, kai atliekamos tokios procedūros. Kadangi jos sėkmingai naudojamos ir įsisenėjusioms sveikatos problemoms spręsti.

 

Refleksoterapija tikslinga, kai kankina:
Įvairūs skausmo sindromai (galvos, veido srities, juosmens ir kt. skausmai)
Virškinimo problemos (virškinimo trakto motorikos sutrikimai, spazminiai pilvo skausmai, pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas, dirgliosios žarnos sindromas ir kt.)
Ginekologinės problemos (ciklo sutrikimai, menstruaciniai skausmai, endometriozė, nevaisingumas)
Endokrininės sistemos sutrikimai, viršsvoris
Raumenų, sąnarių skausmai (reumatoidiniai, potrauminiai, fibromialgija ir kt.)
Neurologinės ligos (išialgija, šakneliniai radikuloptiniai skausmai, miego sutrikimai, trišakio nervo neuralgija, veidinio nervo paralyžius, nerimas, „perdegimo“, išsekimo sindromai ir kt.)
Odos ligos (neurodermitas, egzema)
Kosmetologinė refleksoterapija veido odos senėjimo profilaktikai

 

Kokias procedūras atlieka refleksoterapeutas?

Yra tikrai ne viena skirtinga procedūra, kurių reikšmė atliekant gydymą bus itin didelė. Tačiau visos jos kažkiek skiriasi, todėl konkretų variantą galima parinkti tik atlikus tyrimus bei nustačius tikslią negalavimų priežastį. Pagrindinės ir pačios dažniausios yra trys procedūros, kur norimas organo atsakas pasiekiamas pasitelkiant tokius dirgiklius kaip nedidelę elektros srovę, šilumos srautą arba metalo adatėles. Ir nors visi šie metodai leidžia pasiekti norimą rezultatą, tačiau dėl skirtingų dirgiklių jų efektyvumas kiekvienu atveju gali skirtis. Todėl procedūrą parenka šios srities gydytojai, kurie atsižvelgia bei įvertina visus kitus faktorius, kas galėtų turėti įtakos ir gydymo procesui.

Refleksoterapeuto teikiamas paslaugas Affidea klinikoje galite rasti kainyne.

Kokia refleksoterapeuto konsultacijos kaina?

Prieš pradedant taikyti vieną iš šios terapijos gydymo būdų neišvengiamai bus reikalinga gydytojo konsultacija. Kadangi tik šios srities specialistas gali įvertinti paciento būklę ir paskirti tinkamiausią gydymo metodą. Todėl nereikėtų tikėtis, kad iškart bus pradėtas gydymas, pirmiausiai jį reikės parinkti. Todėl gali skirtis registracija į procedūras ir tiesiog pasikonsultuoti su šiuo specialistu. Todėl ir kainos kartais gali būti skirtingos. Tačiau visa informacija apie tai yra kainoraštyje, kur galima susipažinti su visų gydymo įstaigos paslaugų kainomis. Tad tikrai nepatirsite netikėtų išlaidų. O kai kuriais atvejais, turint reikalingą siuntimą, tai gali ir visai nieko nekainuoti.

 

Registruotis tel.: 1811