Neurologo konsultacija - Affidea Lietuva

Šios srities medicinos atstovai tiria bei gydo praktiškai visus susirgimus, susijusius su centrine nervų sistema ir periferine nervų sistema. Bet tai tikrai nereiškia, jog visų negavimų priežastis bus būtent šie organai. Kadangi nervų sistema yra labai glaudžiai susijusi su kitais organais. Taip pat nepageidaujamų simptomų priežastimi gali būti vartojami vaistai. Tačiau visais atvejais, jeigu tik nesijaučiate gerai, vertėtų kreiptis į šios srities specialistą. Nors dažniausiai pas jį siunčia šeimos ar bet kurios kitos srities gydytojas.

Ką gydo neurologas?

Daugeliui gali kilti klausimas ne tik, kokias sveikatos problemas sprendžia šis gydytojas, bet ir ką daro jis ir kuomet gali prireikto jo pagalbos. Tuo labiau, kad šių specialistų veiklos spektras yra gana platus. Kadangi nemažai ligų turi panašius į nervinių susirgimų simptomus. Ir tokiais atvejais, kas yra pagrindinė negalavimų priežastis, gali pasakyti ir kitų sričių specialistai. Todėl labai dažnai neurologas siunčia pacientus pas endokrinologą, reumatologą, reabitologą ar pas kažkokį kitą gydytoją.

Bet visais atvejais yra išklausomi paciento negalavimai bei atlieka neurologinę apžiūrą. Jos metu kartais pavyksta nustatyti diagnozę, tačiau neretai jai patvirtinti dar reikia papildomų tyrimų. Pavyzdžiui, pacientams, kurie skundžiasi atminties sutrikimais, gali būti atliekamas mini testas parodantis protinė būklę. Ir nors daugumai kyla klausimas, kas tai yra, tačiau praktikoje šis metodas naudojamas gana dažnai. Taigi, šie specialistai gydo diagnozuoja bei gydo praktiškai visus susirgimus, kurie susiję ne tik su centrine nervų sistema, bet ir su periferine. Todėl jų veiklos spektras yra itin platus.

Kada reikia kreiptis į gydytoją – neurologą?

Neretai pas šį specialistą apsilankyti rekomenduos kitų sričių gydytojai. Tačiau jaučiant tam tikrus simptomus, delsti nereikėtų ir galima iškart kreiptis pas neurologą. Ypač, jeigu pradėjus vartoti vienus ar kitus vaistus, pasireiškė pašaliniai neigiami poveikiai. Kurie gali būti galvos svaigimas, vėmimas ar netgi laikinas sąmonės praradimas. Taip pat pasikonsultuoti su gydytoju vertėtų, jeigu šeimoje yra buvę nervų ligų atvejų, kadangi dalis jų arba polinkis į jas bus paveldimas. Todėl apsilankyti naudinga ir prieš planuojat turėti vaikų.

Žinoma, ką gydo šie specialistai bus aktualu ir tiems, kas kenčia tiek nuo galvos, tiek ir nuo nugaros skausmų. Kadangi neretai ir šie simptomai būna susiję su nervų problemomis.

Kiek kainuoja privačios neurologo konsultacijos?

Kiekvienu atveju kaina gali kažkiek skirtis, o kartais už tokį apsilankymą galima ir visai nieko nemokėti, jeigu turite reikiamą siuntimą. Tačiau net ir susimokėjus tai neturėtų būti didelės išlaidos, be to, apie visas gydytojų konsultacijų kainas galima sužinoti dar prieš apsilankymą. Kadangi kainoraštyje skelbiama, kiek kainuoja viena ar kita paslauga. Todėl prieš tai galima pasidomėti ne tik, ką tiria šie gydytojai, bet ir kokios yra jų paslaugų kainos.

Kaip užsiregistruoti pas neurologą?

Šiomis dienomis tą padaryti itin paprasta, kadangi nereikės net niekur eiti iš namų, norint užsiregistruoti konsultacijai. Pakanka paskambinti į norimą gydymo įstaigą ir tuomet gausite visą reikiamą ar dominančią informaciją apie konkretaus gydytojo darbo laiką, laisvas vietas bei iškart galėsite užsirašyti pas jį. Aišku, kartais tą galima padaryti ir internetu, tačiau būtent šis variantas bus pats patogiausias bei paprasčiausias. Tuo labiau, jog daugumai jau pakankamai įprasta būtent tokiu būdu registruotis pas gydytojus ir visai nesvarbu, kokios medicinos srities atstovai jie būtų.

 

Registruotis tel.: 1811