Ginekologinės operacijos - Affidea Lietuva

Moteriškos ligos dažnai diagnozuojamos profilaktinių apsilankymų pas ginekologus metu, todėl itin svarbu profilaktiškai tikrintis moterišką sveikatą. Visoms moterims profilaktinis apsilankymas pas ginekologą rekomenduojamas bent kartą ar keletą kartų per metus. Ypatingą dėmesį savo sveikatai turėtų skirti moterys menopauzės metu. Ginekologinės problemos sukelia blogą savijautą, gadina lytinį gyvenimą ir blogai veikia bendrą moters savijautą.

Ankstyvas ginekologinės ligos diagnozavimas padeda užkirsti kelią jos progresavimui ir rasti efektyviausią gydymo metodą. Anksti diagnozavus susirgimus dažnai užtenka medikamentinio gydymo, tačiau pavėlavus gali prireikti ir intervencinio gydymo.

Šiaulių Affidea klinikoje atliekamos ginekologinės operacijos, pasitelkiant modernius ir tausojančius gydymo metodus. Šiuolaikinės technologijos leidžia sugrįžti į namus ar net į darbą tą pačią dieną po operacijos, todėl esant indikacijoms ir gydytojo rekomendacijoms, vertėtų neatidėlioti sveikatos problemų sprendimo ir pasiryžti gydytis nedelsiant. Minimaliai invazyvios operacijos yra saugios, nesudėtingos, gijimas dažnai yra greitas ir lengvas, infekcijų rizikos beveik nėra.

Kokios ginekologinės operacijos atliekamos Affidea klinikoje?

Gimdos kaklelio konizacija
Gimdos turinio atsiurbimas
Abrazija
Mergystės plėvės pašalinimas
Gimdos kaklelio biopsija
Makšties gerybinių navikų šalinimas
Bartolinio liaukos cistos gydymas
Diagnostinė histeroskopija
Gimdos polipektomija, atliekant histeroskopiją
Gimdos miomektomija, atliekant histeroskopiją
Gimdos miomektomija, atliekant laparoskopiją
Endoskopinė endometriumo abliacija
Raiščio procedūra, esant stresiniam šlapimo nelaikymui (moteriai).

Kaip užsiregistruoti operacijai?

Visų pirma, pacientė turi registruotis gydytojo specialisto konsultacijai, kuris įvertins moters sveikatos būklę ir, esant indikacijoms, paskirs operacinį gydymą artimiausiu metu.

REGISTRACIJA TELEFONU: 1811