Robotinė prostatos biopsija MRT kontrolėje - Affidea Lietuva
Robotinė prostatos biopsija MRT kontrolėje yra pažangi priemonė diagnozuoti prostatos vėžį. Pasitelkiant MRT tikslumą ir detalaus vaizdo išgavimo galimybes, ši biopsija leidžia identifikuoti agresyviausias prostatos vėžio sritis ir iš jų paimti mėginius ištyrimui.

Multiparametrinis magnetinis rezonansas šiandien yra pats tiksliausias tyrimas, nustatantis kliniškai reikšmingą prostatos vėžį, o ši biopsija atliekama magnetinio rezonanso kontrolėje. Pažangi nuotoliniu būdu valdomo roboto technika padidina diagnostikos tikslumą, kadangi pagal magnetinio rezonanso vaizduose pažymėtą agresyviausią židinį nukreipia robotą tiksliai į jį. Šis inovatyvus būdas sumažina bereikalingų biopsijų poreikį, sumažina paciento diskomfortą ir pagerina individualizuotus gydymo sprendimus.

Robotinė prostatos biopsija MRT kontrolėje atliekama su vietine nejautra, nuskausminant tiesiosios žarnos gleivinę nuskausminamuoju ir dezinfekuojančiu geliu. Biopsijos metu paprastai paimami tik 2–3 audinio mėginiai iš pačios agresyviausios naviko srities; taip sumažinama komplikacijų tikimybė bei padidinamas biopsijos tikslumas.

Prostatos biopsijos MRT kontrolėje privalumai:
  • Veiksmingesnė prostatos vėžio diagnostika ir gydymas.

Prostatos biopsija MRT kontrolėje yra reikšmingas žingsnis į priekį kovojant su prostatos vėžiu. Šis inovatyvus biopsijos būdas optimizuoja gydymo galimybes bei sumažina galimas klaidas tyrimo metu.

  • Didelis tikslumas ir mažesnė klaidingų rezultatų tikimybė.

Prostatos biopsija MRT kontrolėje leidžia žymiai tiksliau nei tradiciniai biopsijos metodai nustatyti agresyviausią židinį ir tiksliai paimti naviko mėginius.

  • Pritaikytas / individualizuotas gydymo planas.

Tiksli informacija, gauta atlikus biopsiją, padeda parengti individualizuotus gydymo planus, atsižvelgiant į prostatos vėžio vietą ir agresyvumą.

Ką pacientui būtina žinoti apie prostatos biopsiją MRT kontrolėje ?

Detalų pasiruošimą šiai prostatos biopsijai rasite čia.