Frakcinis lazeris - Affidea Lietuva

Raukšlės – tai juoko, linksmų atostogų saulėje ir bemiegių naktų pėdsakai mūsų veiduose. Vieniems jos primena smagiausius gyvenimo momentus, kitus verčia jaustis blogai, vos pažvelgus į veidrodį. Šiandien tai galima pakeisti su frakcinio lazerio pagalba be operacijų ar injekcijų.

XXI amžiaus lazerinių technologijų inovacijų dėka taikant ištobulintą Micro Spot technologiją atsirado unikalus atnaujinimo būdas, pakeičiantis plastikos chirurgo skalpelį – frakcinis odos atnaujinimas lazeriu (resurfacing), kuris tampa viena populiariausių grožio procedūrų pasaulyje, bei tampa alternatyva chirurgo skalpeliui.

Frakcinis lazeris yra skirtas odos atjauninimui ir įvairių odos defektų šalinimui, pasitelkiant šilumos spindulius.

 

Kokias procedūras galima atlikti CO2 frakciniu lazeriu?

  • Aknės randų šalinimas;
  • Apgamų šalinimas;
  • Papilomų šalinimas;
  • Kitų kraujagyslių darinių šalinimas;
  • Hipertrofinių randų šalinimas;
  • Raukšlių šalinimas;
  • Strijų šalinimas;
  • Odos atjauninimas.

Kaip veikia frakcinis lazeris?

Procedūra parasideda veido odos ištyrimu lazeriu ir tinkamu lazerio parametrų parinkimu paciento odai.

Lazerio spindulys mikrotaškinės technologijos dėka odoje suformuoja tūkstančius mikroskopinių stulpelių, o aplinkiniai audiniai lieka nepaliesti. Stulpelius po procedūros užpildo naujos ląstelės, o greta esančioje sveikoje odoje dėl terminio poveikio maksimaliai suaktyvėja kolageno gamyba. Šis būdas vadinasi frakciniu, nes procedūra paveikia 20-25% odos, o likusi lieka nepaliesta.

Frakcinis arba taškinis metodas leidžia procedūrą atlikti nepažeidžiant aplink darinį esančios sveikos odos, o tai sutrumpina odos gijimo periodą. Po 2-3 dienų galima grįžti į aktyvų gyvenimą. Jau po pirmos procedūros oda pasidaro skaistesnė, sumažėja smulkių raukšlių, pigmentinių dėmių. Maksimaliam efektui gauti reikia 3-5 procedūrų kas 4 savaites, tačiau priklausomai nuo odos būklės gali pakakti ir vienos procedūros.

Specifinė odos savybė yra ta, kad šis organas gali atsistatyti. Lazerio spindulys aktyvuoja odos natūralų atsikūrimo mechanizmą mikrozonoje. Kolagenas veikia išstumdamas jungiamąjį audinį, o tokiu būdu odos reljefas tampa lygus, odos tekstūra pagerėja.

 

Rezultatas matomas jau po pirmosios procedūros.

Frakcinį odos atnaujinimą galima atlikti visose kūno vietose: veide, kakle, rankose.

 

Naujienos ir faktai

Reguliariai skelbiame aktualią informaciją apie vykdomą veiklą ir kitas naujienas! Sekite šią informaciją ir būkite pirmieji, kurie tai sužino!

Skaitykite daugiau