Gastroenterologai - Affidea Lietuva

Gydytojas gastroenterologas tiria ir gydo pacientus, sergančius virškinimo trakto – stemplės, skrandžio, dvylikapirštės žarnos, plonojo ir storojo žarnyno, kepenų, tulžies pūslės ir kasos ligomis. Gydymo eigoje gydytojas specialistas vertina, ar gydymas yra veiksmingas, rekomenduoja kaip sustabdyti virškinimo trakto ligų raidą, išvengti paūmėjimo ir ilgalaikių komplikacijų.

Diagnozei patikslinti ir ligos eigai nustatyti gali būti atliekami būtini laboratoriniai tyrimai, endoskopiniai tyrimai, pilvo organų echoskopija, stemplės, skrandžio ir žarnyno rentgenologiniai tyrimai.

Affidea klinikoje naudojama trečios kartos gastroenterologinė Olympus įranga. Tai aukščiausios kokybės įranga, kurią pasiteklus galima užtikrinti kokybiškus tyrimus ir gydymą.

Gydytojo gastroenterologo konsultacija svarbi, jei vargina rėmuo, sausas nuolatinis kosulys, neaiškios kilmės balso prikimimas, „stringančio kąsnio“ jausmas gerklėje, pykinimas, skausmas ryjant maistą, pilvo pūtimas ar skausmas, pasikeitusi išmatų konsistencija: tuštinimasis su krauju ar gleivių priemaiša, vidurių užkietėjimas ar viduriavimas, pageltusi oda ar akys, atsiradęs niežulys ar neaiškios kilmės bėrimai, odos blyškumas, bendras silpnumas, svorio kritimas ir kitos sveikatos problemos.

Į gydytoją gastroenterologą būtina kreiptis nedelsiant, jei vartojami vaistai sukėlė alergiją ar nepageidaujamus reiškinius, jei tuštinantis stebite kraują, esate buvęs kraujo donoru, vartojote narkotikus ar turėjote kitokį kontaktą su krauju, buvote pasireiškęs pageltusios odos ar akių simptomas, jei giminėje yra sirgusių skrandžio, tulžies, kasos, kepenų ar žarnyno vėžiu.

Virškinimo sutrikimai ir skrandžio bei virškinamojo trakto ligos tampa vis dažnesne problema.

Kas sukelia virškinamojo trakto ligas?

Genetika
Nejudrus gyvenimo būdas
Nesveikas maistas ar netinkamas produktų pasirinkimas
Nuolatinis stresas

Šios priežastys vis sparčiau didina besiskundžiančiųjų jais gretas.

Jei vargina bent vienas ar keli aukščiau išvardintų simptomų, nedelskite ir kreipkitės į Affidea gydytojus specialistus.

 

Registruotis tel.: 1811