Akušeris - ginekologas | Profesionali konsultacija | Affidea.lt

Ginekologas – kas tai? Šis klausimas gali kilti tik dar labai jauname amžiuje esantiems žmonėms. Šie gydytojai lydi moteris visą gyvenimą nuo pat brendimo pradžios iki senatvės. Susidurti su ginekologais-akušeriais kartais tenka ir vyrams, kai lydi savo moterį į apžiūras nėštumo metu arba dalyvauja gimdyme. Taigi, anksčiau ar vėliau su šia specialybe susipažįsta kiekvienas.

 

Ginekologai yra gydytojai, kurie specializuojasi moterų sveikatos srityje ir daugiausia dėmesio skiria moterų reprodukcinei sistemai. Jie padeda dailiosios lyties atstovėms būti sveikoms esant skirtingoms gyvenimo situacijoms – prasidėjus pirmosioms mėnesinėms, norint pastoti, visą nėštumą, gimdymo metu, o taip pat esant problemoms su vaisingumu, lytiniu keliu plintančiomis ligomis, hormonų sutrikimams ir kt.

 

Ginekologo konsultacija

 

Gydytojo ginekologo konsultacija dažniausiai trunka iki 30 minučių, priklausomai nuo jūsų tikslų bei problemų, su kuriomis atėjote. Specialaus pasiruošimo pačiai konsultacijai dažniausiai nereikia, nebent jūsų akušeris ginekologas paprašo iš anksto atlikti tam tikrus tyrimus ir atsinešti jų rezultatus.

 

Akušerija ir ginekologija moterų atsimenama yra tada, kai atsiranda nemalonūs simptomai. Būtent tada visos stengiasi kaip įmanoma skubiau užsiregistruoti konsultacijai. Tačiau, jei reguliariai apsilankysite pas akušerį ar ginekologą, aštrių simptomų tikimybė bus sumažinta. Visgi, jei netikėtai ėmėte jausti skausmą šlapinimosi ar lytinių santykių metu, pastebėjote neįprastas išskyras arba užuodžiate nemalonų kvapą, kuo skubiau užsirašykite ginekologo konsultacijai.

 

Tam, kad ginekologo konsultacija būtų vertinga, jūs turite būti kuo nuoširdesnė su konsultuojančiu gydytoju. Svarbu atvirai pasakoti apie savo mitybos įpročius ir gyvenimo būdą, vartojamus vaistus bei kontraceptines priemones, lytinius santykius ar jų nebuvimą – tik turėdamas pilną reikalingos informacijos spektrą, gydytojas galės nustatyti galimas ligas ir pasiūlyti efektyvų jų gydymo būdą.

 

Gydytojo ginekologo konsultacija internetu

 

Moterims patariama bent vieną kartą per metus apsilankyti pas ginekologą pasitikrinti profilaktiškai. Tačiau, pasaulį ištikus visuotinei pandemijai galimybę apsilankyti net pas privatų ginekologą turėjo nedaugelis. Gydytojo ginekologo konsultacija internetu tapo puikia išeitimi ne tik esant sudėtingai situacijai šalyje, bet ir jai pasibaigus. Jei nejaučiate ryškių pašalinių simptomų ir neturite rimtų nusiskundimų, savo profilaktinę kasmetinę ginekologo apžiūrą galite atlikti internetu.

 

Registracija pas ginekologą (ginekologę)

 

Registracija pas ginekologą / ginekologę yra labai paprasta – galite užrezervuoti jums labiausiai tinkantį laiką internetu arba tiesiog paskambinti į Affidea kliniką, kur jums bus pasiūlyti keli laisvi laikai. Klinikoje dirba net keturios gydytojos ginekologės, tad labai ilgai laukti registracijos tikrai neteks.

 

Svarbu paminėti tai, kad registruotis pas ginekologą reikėtų tomis ciklo dienomis, kai jums nėra menstruacijų. Kitu atveju ginekologo apžiūra bus tik žodinė ir labiau informacinė, o patikrinti realios jūsų kūno būklės jis negalės. Tačiau, jei visgi turite rimtų negalavimų ir palaukti negalite, net ir esant menstruacijoms galite eiti pas gydytoją ginekologą.

 

Registruotis tel.: 1811