„Affidea Lietuva“ atvėrė dar vienas duris sostinėje - Affidea Lietuva

October 9, 2023

„Affidea Lietuva“ atvėrė dar vienas duris sostinėje

„Affidea Lietuva“ į naują kliniką sostinėje investavo 3,5 mln. eurų
Veiklą pradedančioje 18-oje „Affidea Lietuva“ klinikoje Vilniuje bus teikiamos platesnės sporto medicinos, reabilitacijos, kineziterapijos ir masažo bei magnetinio rezonanso ir laboratorinių tyrimų paslaugos.

 

Anot „Affidea Lietuva“ direktoriaus Vitalijaus Orlovo, joje bus suteikiamos visos sporto medicinos paslaugos, įskaitant ir mokslo bei tyrimų laboratoriją „LTeam LAB“, taip pat užtikrinamos paslaugos olimpiečiams, kurios ankščiau buvo teikiamos Konstitucijos prospekte esančioje klinikoje. Taip pat bus bendradarbiaujama su sporto federacijomis, krepšinio klubais.

 

„Mūsų klinikos yra žinomos kaip integruotos poliklinikos, siūlančios itin platų paslaugų spektrą, tad šis centras – ne išimtis. Klientams teiksime ir teritorinių ligonių kasų kompensuojamus diagnostikos tyrimus, privačia tvarka teikiamas medicinos ir kur kas platesnį sporto medicinos paslaugų spektrą, apimantį funkcinių judesių vertinimą  (FMS, Y testai), krūvio mėginius su dujų analize VO2max, anaerobinio/aerobinio slenksčių nustatymą mėginio metu matuojant laktato koncentraciją kraujyje, veloergometriją, kūno sudėties kompozicinę analizę ir kitus tyrimus bei reabilitacijos paslaugas. Nuolat plečiame teikiamų paslaugų sąrašą, įsigydami įrangą, pritaikytą konkrečioms sporto šakoms, kaip bėgimui, plaukimui, irklavimui, slidinėjimui, dviračių sportui, alpinizmui ir kitoms sporto šakoms. Klinikoje įrengtas ir didžiausias Baltijos šalyse bėgtakis, ant kurio galima ne tik bėgti, bet ir kopti į kalną, važiuoti riedslidėmis ir dviračiu“, – sako V.Orlovas.

 

„Vilniaus Outlet“ prekybos centre įsikūrusioje klinikoje paslaugomis taip pat galės naudotis besilaukiančios ir vaikai, kuriems reikalingi reabilitacijos ar kineziterapijos užsiėmimai. Bus taikoma SCHROTH metodika vaikų stuburo skoliozės gydymui ir prevencijai. Klinikoje, pasitelkus naujausią 1,5 teslos galingumo MRT aparatą, taip pat bus atliekami ir magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimai.

„Klientai galės naudotis inovatyvia Norvegijos mokslininkų sukurta treniruočių įranga REDCORD, padedančia susigrąžinti judesių amplitudę, atkurti raumenų jėgą, lavinti koordinaciją. Naudojant pastarąją įrangą, taip pat galima atlikti kūno raumeninio disbalanso ištyrimą. Ši įranga tinkama bet kokio amžiaus pacientams – tiek suaugusiems, tiek vaikams. Tuo tarpu itin tikslus laktato ir gliukozės matuoklis leis nuodugniai nustatyti aerobinius ir anaerobinius slenksčius“, – sako „Affidea Lietuva“ direktorius.

 

„Vilnius Outlet“ atsidariusioje klinikoje paslaugas iš viso teikia 15 medicinos profesionalų komanda, tarp jų –  fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, sporto medicinos, kineziterapijos bei masažo specialistai. Naujoji klinika užima 500 kv. m. ploto ir yra 6-oji pagal dydį tinkle. Tai vienintelis toks „Affidea“ sporto medicinos centras.

 

„Neatmetame galimybės naujoje klinikoje ateityje dar labiau praplėsti suteikiamų paslaugų bei gydytojų-specialistų spektrą“, – sako privačios medicinos įstaigos atstovas.

 

Bendrovės investicijos į šią kliniką siekia 3,5 mln. eurų, kurių didžioji dalis atiteko naujausios įrangos įsigijimui bei patalpų įrengimui.

 

„Affidea“ įmonių grupė yra didžiausia Europoje diagnostikos paslaugų teikėja, veikianti 15-oje Europos šalių, kurios paslaugų tinklą sudaro 308 sveikatos centrai. Bendrai visose „Affidea“ klinikose dirba daugiau nei 11 tūkst. specialistų, per metus atliekama daugiau nei 14 milijonų tyrimų bei aptarnaujama daugiau nei 10 milijonų pacientų.

 

„Affidea Lietuva“ įmonių grupės klinikos ir diagnostiniai centrai veikia Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Šilutėje, Alytuje, Druskininkuose, Utenoje. Šių metų birželį atidaryta ir didžiausia šio medicinos centro klinika Kaune.  Įmonės grupei taip pat priklauso medicinos centrai „Endemik“.