Žemo dažnio smūginė bangų terapija - Affidea Lietuva

Žemo dažnio smūginė bangų terapija

Žemo dažnio smūginė bangų terapija - extracorporeal shockwave therapy - tai inovatyvi ir neinvazyvi gydymo praktika, naudojama įvairių susirgimų gydymui visame pasaulyje.

Žemo dažnio smūginė bangų terapija (extracorporeal shockwave therapy)  tai inovatyvi ir neinvazyvi gydymo praktika, naudojama įvairių susirgimų gydymui visame pasaulyje.

Kurių sveikatos sutrikimų gydymui naudojama žemo dažnio smūginė bangų terapija?
• Erekcijos sutrikimų gydymas
• Peirono liga
• Šlapimo nelaikymas
• Intercistinis cistitas
• Lėtinis prostatitas

Kaip atliekama procedūra?
Procedūra atliekama moderniu aparatu, sukeliančiu žemo dažnio bangas.
Procedūra nėra skausminga, jos metu gali jaustis švelnus diskomfortas. Procedūrai nuskausminimas nereikalingas, tačiau pacientui pageidaujant ar esant ypatingam jautrumui gali būti atliekamas nuskausminimas vaistais.

Pacientas gali grįžti į įprastą gyvenimo ritmą iškart po procedūros. Jei terapija naudojama erekcijos sutrikimų gydymui, lytiniai santykiai pacientui ribojami vieną dieną.

Kiek procedūrų reikia?
Gydymo procesą paskiria gydytojas kiekvienam pacientui individualiai. Įprastai skiriamas 4-6 procedūrų kursas. Įprastai rekomenduojama atlikti vieną procedūrą per savaitę.

Kiek trunka žemo dažnioterapijos procedūra?
Procedūra yra trumpa ir trunka iki pusės valandos.

Žemo dažnio smūginė bangų terapija

Erekcijos sutrikimų gydymas

Vyrų erekcijos sutrikimai dažniausiai pradeda pasireikšti gana ankstyvame amžiuje, jau apie keturiasdešimtus metus, sukeldami ne tik fizinį, bet ir psichologinį diskomfortą.  Statistika rodo, kad beveik kas antras vyras nuo penkiasdešimties susiduria su erekcijos sutrikimais. Kaip gydomi erekcijos sutrikimai? Gydymas atliekamas viena moderniausių pasaulyje premium klasės žemo dažnio smūginės bangų terapijos įranga, skirta efektyviam erekcijos sutrikimų […]