Individualus (-ūs) kineziterapinis (-iai) užsiėmimas (-ai) nėščiosioms - Affidea Lietuva

Dažnai nėštumo metu, dėl nuolat besikeičiančios dubens padėties bei didėjančios apkrovos nugaros raumenims, atsiranda nugaros bei strėnų skausmai, dėl kraujotakos sistemos ir medžiagų apykaitos pokyčių pradeda tinti kojos. Specialių pratimų pagalba neleidžiama atsirasti nugaros skausmams arba padedama juos sumažinti. Taip pat galima taikyti kinezioteipavimą, kuris yra nemedikamentinis būdas skausmo slopinimui.

Kineziterapinių užsiėmimų metu yra stiprinami viso kūno raumenys, ypatingą dėmesį skiriant liemens, dubens dugno bei kojų raumenims. Taip pat stiprinami pečių linijos, rankų raumenys, dubens raiščiai, didinamas klubų sąnarių paslankumas bei stuburo ir sąnarių stabilumas. Įtraukiami ir aerobinės ištvermės pratimai, išmokstama taisyklingo kvėpavimo ir atpalaidavimo pratimų.

Fiziniai pratimai nėščiosioms padeda išlikti energingoms, lengviau išnešioti vaisių, pasiruošti gimdymui bei greičiau atsistatyti po jo. Užsiėmimai salėje teigiamai veikia ne tik moters organizmą, bet ir patį vaisių, užtikrinant pilnavertę kraujotaką, tiekiančią deguonį bei maisto medžiagas.

   

   Prieš pradedant kineziterapinius užsiėmimus rekomenduojama pasitarti su gydytoju akušeriu ginekologu ir įsitikinti ar nėra kontraindikacijų, dėl kurių negalima fizinė veikla. 

 

REGISTRUOKITĖS

➡ 1811
➡ mano.topiky.com

ADRESAS: Affidea klinika, Konstitucijos pr. 15, Vilnius