Individualus (-ūs) kineziterapijos užsiėmimas (-ai) - Affidea Lietuva

Individualūs kineziterapijos užsiėmimai puikiai tinka tiems, kurie nori greičiau atsistatyti po patirtų traumų ir pagerinti gyvenimo kokybę. Dirbant su kiekvienu individualiai, parinktas tinkamas judesys padeda atstatyti kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę. Kineziterapeutas, dirbantis su savo pacientu, parenka jam reikalingą fizinį krūvį ir pratimus, kurie yra kontroliuojami nurodant taisyklingą jų atlikimą ir tempą.

„Affidea klinikoje” dirbantys specialistai geba įvertinti asmens fizinę būklę, aktyvumą bei atsižvelgiant į simptomatiką, parinkti ir taikyti tikslinius gydomuosius pratimus. Kineziterapijos užsiėmimai taip pat rekomenduojami atlikti profilaktiškai, siekiantiems apsisaugoti nuo traumų ir geresnės gyvenimo kokybės, norintiems sustiprėti, palaikyti fizinį aktyvumą, planuojantiems lankyti sporto klubą ar konkrečią sporto šaką.

Individualių užsiėmimų metu naudojamos įvairios kineziterapijos priemonės bei metodikos. Dirbama su Gymnic kamuoliais, lazdomis, Thera-band gumomis, Soft kamuoliukais, TRX diržais, svoriais, pusiausvyros lavinimo bei savimasažo priemonėmis. Remiantis taisyklingu judesio stereotipu, išmokstama judėti saugiai ir sveikai.

Pratimai atliekami su nuolatine specialistės priežiūra.

REGISTRUOKITĖS:

➡ 1831

mano.topiky.com

Adresas: Konstitucijos pr. 15, Vilnius