Mamologo konsultacija - Affidea Lietuva

Mamologas yra krūties ligų specialistas. Gydo krūtų uždegimus, dishormonines ir navikines ligas. Taip pat rūpinasi moterų reabilitacija po gydymo.

Mamologas atlieka krūtų srities apžiūrą, tiria ir  diagnozuoja įvairias pobūdžio ligas ieško gydymo būdų. Pastebėjus, tam tikrus požymius, būtina nieko nelaukti ir atlikti krūtų tyrimus. Krūties vėžio požymiai gali būti tokie, kaip darinys krūtyje, vienos krūties padidėjimas, tinimas, jautrumas krūtų zonoje, skausmas. Taip pat kraujingos išskyros iš spenelių, spenelių spalvos, formos pasikeitimai, jautrumas. Galite justi ir padidėjusius limfmazgius pažastų vietose.

Krūties vėžio diagnostika pasaulyje gerėja. Moterys atsakingiau žiūri į simptominius negalavimus, laiku kreipiasi į specialistus. Laiku pastebėta krūtų onkologija  gydoma, pasiekia teigiamų rezultatų.

KĄ DARO MAMOLOGAS ?

Mamologas yra gydytojas, nagrinėjantis krūties srytį, konstatuoja diagnozę ri skiria gydymą.

Norint pasiekti gerų rezultatų ir laiku sustabdyti ligos plitimą, moterys privalo bent kartą metuose atlikti profilaktinį tyrimą. Prieš pradedant naudoti kontraceptikus, nėštumo planavimo atveju po uždegiminių ligų, mamologo tyrimas yra privalomas dėl įvairių sužalojimų krūtinėje.

Mamologas, esant susirgimui, iš karto vertina naviko dydį ir formą, po to tiria ultragarsu ar mamografija. Mamologas diagnozės nustatymui naudoja diagnostikos metodus:

Palpacija. Tai nuodugnus krūtinės tyrimas, kuris atliekamas menstruacijų ciklo viduryje.
Mamografija. Tyrimas atliekamas silpnų rentgeno spindulių pagalba. Rentgeno spinduliai parodo patologines formacijas.
Ultragarso tyrimas. Tai papildomas tyrimas, kuris atliekamas kartu su Mamografija.
Ductografija. Metodas, kuris tiria išsiskyrimą iš spenelių.
Magnetinio rezonanso tomografija. Daugiausiai naudojamas sergančioms vėžiu, prieš operaciją.
Kompiuterinė tomografija. Nustatomas naviko dydis.
Termomagnija. Šis procesas skirtas pirminiam moterų patikrinimui.
Mamologas – kas tai? Tai gydytojas, kuris vykdo diagnozę, gydymą, ligų susijusių su pieno liauka, prevenciją.

AR KREIPIANTIS PRIVAČIAI Į MAMOLOGA BŪTINAS SIUNTIMAS ?

Jeigu pacientas nori gauti nemokamą konsultaciją, tuomet privalo pasirūpinti siuntimu. Pacientas, norintis gauti siuntimą, turi būti draustas privalomuoju sveikatos draudimu. Pacientas, gavęs siuntimą, gali pasirinkti pas kokį gydytoją specialistą kreiptis konsultacijos.

Pacientas turi žinoti, kad siuntimas galioja 30 dienų. Per šį laikotarpį pacientas turi užsiregistruoti gydytojo specialisto priėmimui arba būti įrašytas į eilę šioms paslaugoms gauti. Jeigu kreipiamasi pas privatų gydytoją, siuntimo dažniausiai nereikia.

KIEK KAINUOJA MAMOLOGO KONSULTACIJA ?

Gydytojas mamologas atlieka krūtų apžiūrą, apčiuopia, ima mėginius histologiniams tyrimams. Esant reikalui yra skiriamas papildomas tyrimas, atliekamas ultragarsas ir mamografinis tyrimas. Medicinos centruose dirba gydytojai mamologai, galintys greitai ištirti paciento būklę ir skirti gydymą.

Gydytojo mamologo konsultacijos kaina priklauso nuo problemos sudėtingumo ir konsultacijos metu aptariamų problemų kiekio. Taip pat konsultacijos kainai turi reikšmę kokių pagalbinių priemonių reikia ligos tyrimui.

KAIP GALIMA UŽSIREGISTRUOTI PAS MAMOLOGĄ ?

Registracija – kas yra? Tai kada pacientas susitaria su gydytoju dėl konsultacijos datos bei valandos. Dar daug kas naudojasi senu registracijos būdu, tai kada važiuoja į polikliniką arba privačiai į kliniką susitarti ir užsiregistruoti konsultacijai. Kitas būdas – registracija telefonu. Šiais laikais yra labai geras būdas – registracija internetu. Pacientas gali per įvairias svetaines užsiregistruoti gydytojo konsultacijai.

 

Registruotis tel.: 1811