Dietologas | Profesionalios konsultacijos | Affidea.lt

Dietologai yra kvalifikuoti gydytojai, kurie gali vertinti, diagnozuoti ir gydyti įvairias mitybos problemas bei kitokius su maistu susijusius žmogaus būklės sutrikimus. Jie, naudodamiesi naujausiais visuomenės sveikatos ir moksliniais tyrimais, paverčia juos praktinėmis rekomendacijomis, kad žmonės galėtų pasirinkti jiems tinkamiausią gyvenimo būdą ir mitybos rutiną pagal amžių bei poreikius. Taip pat, dietologai turi teisę paskirti pacientui tam tikros rūšies vaistus bei maisto papildus.

 

Gydytojas dietologas jums gali padėti, jeigu:

–   Jaučiate virškinimo sutrikimus;

–   Esate vegetaras, veganas, pesketaras;

–   Skundžiatės aukštu kraujo spaudimu arba cukrinio diabeto simptomais;

–   Turite viršsvorio;

–   Sveriate pernelyg mažai;

–   Turite valgymo sutrikimų;

–   Turite lėtinių ligų, kurias norite gydyti mitybos pagalba;

–   Norite pagerinti savo fizinę būklę.

 

Tai vienos dažniausiai pasitaikančių, bet ne vienintelės priežastys, dėl kurių verta kreiptis pas gydytoją dietologą. Iš esmės, beveik visais sveikatos klausimais, kurie yra susiję su mitybos įpročiais, reikėtų pasikonsultuoti su dietologu.

 

Dietologo konsultacija

Pirminė dietologo konsultacija gali trukti maždaug nuo 45 minučių iki valandos. Dietologas užduos išsamius klausimus apie jūsų dabartinius mitybos įpročius, fizinį aktyvumą, bendrą sveikatos būklę ir gyvenimo būdą. Atviri jūsų atsakymai leidžia dietologui pritaikyti individualų mitybos planą pagal jūsų sveikatos poreikius.

 

Jei turite tam tikrų sveikatos sutrikimų ir bendrosios praktikos gydytojas jus nukreipė pas dietologą, tuomeet šie daktarai glaudžiai bendradarbiaus tarpusavyje viso gydymo proceso metu. Pavyzdžiui, jie abu gali peržiūrėti kraujo ir kitų tyrimų rezultatus, kad galėtų sukurti veiksmingą ir suderintą gydymo planą.

 

Gydytojas dietologas jums ne tik padės pakoreguoti savo mitybą ir išgydyti tam tikras ligas, bet ir paskatins kitokį santykį su maistu. Po ilgalaikio bendravimo su gydytoju dietologu jūs savarankiškai gebėsite atskirti koks maistas jūsų kūnui yra tinkamas, o koks – ne. Teisinga mityba taps jūsų įpročiu, leisiančiu gyventi sveikai.

 

 Dietologas internetu

 

Jeigu jums reikia apsilankyti pas dietologą, bet negalite to padaryti dėl laiko stygiaus ar kitokių priežasčių, visuomet galite užsirašyti konsultacijai nuotoliniu būdu. Dietologas internetu jus galės išklausyti, patarti ir paskirti reikiamus tyrimus. Atlikus visus reikiamus tyrimus, vėl galėsite turėti nuotolinę konsultaciją, kurios metu aptarsite sudarytą dietologo mitybos planą. Vėliau, galėsite atvykti į kliniką tik tomis dienomis, kai reikės atlikti pakartotinus tyrimus, o visą būtiną bendravimą su gydytoju tęsti internetu.

 

Dietologo konsultacijos kaina

 

Visų Affidea klinikoje teikiamų dietologijos paslaugų kainas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje, skiltyje „Kainynai“. Dietologo konsultacijos kaina gali skirtis priklausomai nuo to ar tai pirminė, ar pakartotinė konsultacija. Sudaryta dietologo dieta yra apmokama kaip atskira paslauga. Svarbu pabrėžti, kad nuotolinės konsultacijos kaina yra sąlyginai mažesnė nei gyvos.

 

Registruotis tel.: 1811