Dovanų kuponai - Affidea Lietuva

Dovanų kuponai

ĮSIGYTI DOVANŲ KUPONĄ

 

UAB „Affidea Lietuva“ dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

 1. UAB „Affidea Lietuva“ Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti UAB „Affidea Lietuva“ (įmonės kodas 300542299) priklausančiose klinikose / diagnostikos centruose teikiamomis paslaugomis.
 2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga, Dovanų kupono galiojimo metu. Plačiau apie UAB „Affidea Lietuva“ klinikose / diagnostikos centruose teikiamas gydytojų konsultacijas, atliekamus instrumentinius / laboratorinius tyrimus, skiepijimo paslaugas ir kt.), kurioms galima įsigyti Dovanų kuponą, žiūrėkite www.topiky.com ir www.endemik.lt.
 3. Dovanų kuponą galima įsigyti šiais būdais:
  3.1. atvykti į pasirinktą UAB „Affidea Lietuva“ įmonių grupei priklausančią kliniką ar diagnostikos centrą ir jį įsigyti registratūroje. Tokiu atveju, Dovanų kuponą atsiimsite iš karto.
  3.2. įsigyti internetinėse svetainėse www.topiky.com, www.endemik.lt ir www.mano.topiky.com. Apmokėjimas už Dovanų kuponą atliekamas per mūsų mokėjimo partnerių Paysera.lt apmokėjimo sistemą, kuri yra patikima ir atsako už saugų duomenų pateikimą bei vartotojų apsaugą. Gavus apmokėjimo patvirtinimą, Dovanų bus išsiųstas Jūsų nurodytu elektroniniu paštu per 48 valandas. Dovanų kupono negavus per nurodytą laiką – kreipkitės el. p. reklama@topiky.com
  3.3. Dovanų kuponą galima įsigyti internetu atliekant išankstinį apmokėjimą pavedimu į UAB „Affidea Lietuva“ banko sąskaitą Nr. LT572140030002800563, esančią Luminor Bank, AB, ar banko sąskaitą Nr. LT177044060008362744, esančią AB SEB banke. Mokėjimo paskirtis: Dovanų kuponas, X eur/X paslaugai, Mokėtojo vardas ir pavardė (pvz., Dovanų kuponas, 50 eur, Vardenis Pavardenis). Atlikus pavedimą, pavedimo kopiją atsiųsti el. paštu reklama@topiky.com ir Dovanų kuponas paciento nurodytu el. paštu bus išsiųstas per 3 darbo dienas. Atvykstant būtina atsinešti atspausdintą Dovanų kuponą. UAB „Affidea Lietuva“ neprisiima jokios atsakomybės, kilusios dėl padarytų klaidų formuojant ir vykdant mokėjimo pavedimą (pvz. neteisingos banko sąskaitos numerio nurodymo / įvedimo ir kt.) ir su tuo susijusių nuostolių ir (ar) kitų neigiamų pasekmių.
  Ant Dovanų kupono nurodoma ir/ar įrašoma informacija: Dovanų kupono pavadinimas, Dovanų kupono identifikacijos numeris, Dovanų kupono vertė, galiojimas. Platesnė informacija apie Dovanų kuponus teikiama interneto svetainėje www.topiky.com, ir www.endemik.lt, tel. 1811 bei paslaugų vykdymo vietose – UAB „Affidea Lietuva“ klinikose / diagnostikos centruose.
 4. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas bet kurioje UAB „Affidea Lietuva“ klinikoje / diagnostikos centre. Dovanų kuponą reikia pateikti prieš atsiskaitant už paslaugas.
 5. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo jo pirkimo datos, jeigu Dovanų kupone nėra nurodyta kitaip.
 6. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 7. Pinigai už Dovanų kuponą yra negrąžinami, išskyrus, kai pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą nuotoliniu būdu UAB „Affidea Lietuva“ interneto svetainėse www.topiky.com, ir www.endemik.lt ir www.mano.topiky.com, atsisako sutarties (grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą) per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Dovanų kupono įsigijimo dienos. Dovanų kuponą galima grąžinti UAB „Affidea Lietuva“ klinikose / diagnostikos centruose arba el. paštu reklama@topiky.com pateikus prašymą dėl įsigyto Dovanų kupono grąžinimo (prašyme turi būti nurodoma: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas, Dovanų kupono numeris, pirkėjo banko sąskaitos numeris) bei pridėjus Dovanų kupono čekio/mokėjimo nurodymo kopiją. Pirkėjui pinigai grąžinami į pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos.
 8. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
 9. Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 10. Jei paslaugos kaina yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti. Jei paslaugos kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.
 11. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 12. Dovanų kupono turėtojas yra atsakingas už savo turimo Dovanų kupono saugumą. UAB „Affidea Lietuva“ neatsako, jei Dovanų kuponas buvo pamestas, sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą ir juo nebegalima pasinaudoti.
 13. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su šiomis UAB „Affidea Lietuva“ dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis.
 14. Ginčai ir nesutarimai, kurie atsiranda dėl Dovanų kupono ar dėl suteiktų paslaugų, yra sprendžiami tarpusavio derybų būdu (el. paštu kokybe@topiky.com arba raštu atsiuntus pretenziją adresu UAB „Affidea Lietuva“, Konstitucijos pr. 7 (9 a.), 09308, Vilnius). Jeigu tarpusavio derybų būdu ginčo ar nesutarimo išspręsti nepavyksta, UAB „Affidea Lietuva“ nevykdo Dovanų kupono turėtojo reikalavimo ar nepateikia motyvuoto atsakymo raštu per 20 kalendorinių dienų, Dovanų kupono turėtojas turi teisę pateikti prašymą/skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT-01402, Vilnius; el. p. tarnyba@vvtat.lt; tel. 8 5 262 67 51; interneto svetainė www.vvtat.lt).

UAB „Medicinos sfera“ dovanų kuponų įsigijimo ir naudojimo taisyklės

 1. UAB „Medicinos sfera“ Dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka pasinaudoti UAB „Medicinos sfera“ (įmonės kodas 30591581) priklausančioje klinikoje teikiamomis paslaugomis.
 2. Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę naudotis Dovanų kupone nurodyta suma ir/ar paslauga, Dovanų kupono galiojimo metu. Plačiau apie UAB „Medicinos sfera“ klinikoje teikiamas gydytojų konsultacijas, atliekamus instrumentinius tyrimus, kuriems galima įsigyti Dovanų kuponą, žiūrėkite www.topiky.com. Dovanų kuponas įsigyjamas tik internetu atliekant išankstinį apmokėjimą pavedimu į UAB „Medicinos sfera“ banko sąskaitą Nr.
  LT937044090102430083, esančią SEB Bank, AB. Mokėjimo paskirtis: Dovanų kuponas, X eur/X paslaugai, Mokėtojo vardas ir pavardė (pvz., Dovanų kuponas, 50 eur, Vardenis Pavardenis). Atlikus pavedimą, pavedimo kopiją atsiųsti el. paštu reklama@topiky.com ir Dovanų kuponas paciento nurodytu el. paštu bus išsiųstas per 3 darbo dienas. Atvykstant būtina atsinešti
  atspausdintą Dovanų kuponą. UAB „Medicinos sfera“ neprisiima jokios atsakomybės, kilusios dėl padarytų klaidų formuojant ir vykdant mokėjimo pavedimą (pvz. neteisingos banko sąskaitos numerio nurodymo / įvedimo ir kt.) ir su tuo susijusių nuostolių ir (ar) kitų neigiamų pasekmių.Ant Dovanų kupono nurodoma ir/ar įrašoma informacija: Dovanų kupono pavadinimas, Dovanų kupono identifikacijos numeris, Dovanų kupono vertė, galiojimas. Platesnė informacija apie Dovanų kuponus teikiama tel. 1811 bei paslaugų vykdymo vietose – UAB „Medicinos sfera“ klinikoje.
 3.  Dovanų kuponu galima atsiskaityti už suteiktas paslaugas tik „Medicinos sfera“ klinikoje. Dovanų kuponą reikia pateikti
  prieš atsiskaitant už paslaugas.
 4. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo jo pirkimo datos, jeigu Dovanų kupone nėra nurodyta kitaip.
 5. Jeigu Dovanų kuponas nebuvo panaudotas jo galiojimo laikotarpiu, jis laikomas nebegaliojančiu ir pinigai už nepanaudotą Dovanų kuponą negrąžinami.
 6. Pinigai už Dovanų kuponą yra negrąžinami, išskyrus, kai pirkėjas, įsigijęs Dovanų kuponą atsisako sutarties (grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą) per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo Dovanų kupono įsigijimo dienos. Dovanų
  kuponą galima grąžinti UAB „Medicinos sfera“ klinikoje arba el. paštu reklama@topiky.com pateikus prašymą dėl įsigyto Dovanų kupono grąžinimo (prašyme turi būti nurodoma: vardas, pavardė, kontaktinis telefono numeris, el. pašto adresas, Dovanų kupono numeris, pirkėjo banko sąskaitos numeris) bei pridėjus Dovanų kupono čekio/mokėjimo nurodymo kopiją. Pirkėjui pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas dovanų kupono
  pirkimo metu per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prašymo pateikimo dienos.
 7. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.
 8.  Dovanų kuponas į grynuosius pinigus nekeičiamas.
 9. Jei paslaugos kaina yra didesnė nei Dovanų kupono vertė, trūkstamą sumą galima primokėti. Jei paslaugos kaina yra mažesnė nei Dovanų kupono vertė, skirtumas negrąžinamas.
 10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.
 11. Dovanų kupono turėtojas yra atsakingas už savo turimo Dovanų kupono saugumą. UAB „Medicinos sfera“ neatsako, jei Dovanų kuponas buvo pamestas, sugadintas ir dėl to prarado savo funkcionalumą ir juo nebegalima pasinaudoti.
 12. Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, sutinka su šiomis UAB „Medicinos sfera“ dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo
  taisyklėmis.
 13. Ginčai ir nesutarimai, kurie atsiranda dėl Dovanų kupono ar dėl suteiktų paslaugų, yra sprendžiami tarpusavio derybų
  būdu (el. paštu kokybe@topiky.com arba raštu atsiuntus pretenziją adresu UAB „Affidea Lietuva“, Konstitucijos pr. 7 (9 a.),
  09308, Vilnius). Jeigu tarpusavio derybų būdu ginčo ar nesutarimo išspręsti nepavyksta, UAB „Medicinos sfera“ nevykdo Dovanų kupono turėtojo reikalavimo ar nepateikia motyvuoto atsakymo raštu per 20 kalendorinių dienų, Dovanų
  kupono turėtojas turi teisę pateikti prašymą/skundą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, LT01402, Vilnius; el. p. tarnyba@vvtat.lt; tel. 8 5 262 67 51; interneto svetainė www.vvtat.lt).
 14. Baigiamosios nuostatos
  Perkant dovanų kuponus, PVM sąskaita faktūra už juos neišrašoma. Pirkėjui pageidaujant, išrašomas dovanų kuponų priėmimo-perdavimo aktas, kuris pateikiamas elektroniniu būdu pirkėjo nurodytu elektroninio pašto adresu.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu reklama@topiky.com.