Dermatalogo konsultacija - Affidea Lietuva

Dermatovenerologas (Odos gydytojas-venerologas)

Atgal
Angiochirurgas (kraujagyslių chirurgas)
Pirmyn
Dietologas

Dermatovenerologas – kas tai?

Dermatovenerologija – medicinos sritis, tirianti žmogaus odą, plaukus, nagus ir jų sveikatą. Gydytojas, kuris specializuojasi odos ir nagų problemų diagnozavime bei gydyme yra dermatovenerologas (dermatologas). Odos daktaro paslaugos yra visuomet aktualios, kadangi žmogus visais laikais turėjo odos ligų, kurios priklauso nuo daugelio faktorių. Žmogaus oda yra sudaryta iš trijų sluoksnių: epidermio, po juo esančios tikrosios odos (dermos) ir poodžio. Odoje yra receptoriai, kurie priima informaciją iš aplinkos. Odoje yra įvairūs dariniai: prakaito liaukos, riebalų liaukos, plaukai ir nagai. Kiekvienas, pajutęs ar pastebėjęs pakitimus odos srityje, privalo kreiptis į dermatologą. Dermatovenerologas yra ir odos gydytojas-venerologas.

Kada reikia kreiptis į dermatovenerologą?

Odos ligos gali prasidėti dėl įvairių priežasčių: nesveikos mitybos, užkrato, saulės spindulių, streso. Ligos simptomai yra įvairūs – odos paraudimas, pleiskanojimas, galvos odos riebalavimasis, odos žvynelinė, bėrimai veido srityje, viso kūno niežulys ir daug kitų odos problemų. Dažnai žmogus gydosi pats. Tačiau neretai būna, kad vaistai ne tik nepadeda, bet problema padidėja. Todėl visais atvejais reikia kreiptis į specialistus – dermatovenerologus.

Kokias paslaugas teikia odos gydytojas dermatologas?

Odos gydytojas dermatologas nustato diagnozę bei skiria ligos gydymą. Dermatovenerologas atlieka odos pažeidimų tyrimą, išaiškina ligos priežastis, suteikia būtiną bei reikalingą pagalbą. Daugelis žmonių turi nepageidaujamus apgamus ar kitus odos darinius. Gydytojai dermatologai gali pašalinti apgamus, gydyti spuogus, karpas. Labai paplitusi yra lazerinė ir estetinė dermatologija. Yra daug ir įvairių priemonių, kaip gydyti odos susirgimus. Geriausias būdas – kreiptis ir pasitikėti odos specialistais.

Kiek kainuoja dermatovenerologo konsultacija?

Tai gali ir visai nieko nekainuoti, jeigu pacientas registracija atliks iš anksto ir apsilankymas pas šios srities gydytoją bus tikrai reikalingas. Tiesa, privatus gydytojas už konsultacijas gali imti atitinkamą užmokestį. Būsimą kainą galima pasitikslinti dar prieš apsilankymą kainoraštyje, kuris yra prieinamas kiekvienam. Todėl iškart žinosite, kokių išlaidų galima tikėtis ir kiek tai kainuos.

Kaip užsiregistruoti pas dermatovenerologą?

Odos gydymui nuo įvairių susirgimų su gydytojo dermatovenerologo pagalba reikalinga, jog pacientas pirmiausiai užsiregistruotų į kliniką. Yra keli registracijos būdai – įprastas, kada pacientas atvažiuoja į klinikos registratūrą, užsiregistruoja ir jam būna paskiriama data ir valanda; kitas šiuolaikinis registracijos būdas – yra elektroninis. Abu būdai yra tinkami net tuomet, kai reikalinga skubi dermatologo konsultacija.

Elektroniniu būdu galima užsiregistruoti mano.topiky.com internetiniame puslapyje. Svetainėje visada galima rasti reikalingą specialistą bei sužinoti apie teikiamas gydytojo paslaugas. Po to, pasirinkus specialistą, užsiregistruoti.

 

Registruotis tel.: 1811