Reumatalogo konsultacija - Affidea Lietuva

Daugumai šios srities gydytojas reumatologas dar bus žinomas kaip tas, kuris padeda spręsti sąnarių problemas. Tačiau tai tikrai nėra vienintelė jo darbo sritis. Kadangi šie specialistai dar gydo bei diagnozuoja pacientus, kurie turi jungiamojo audinio, raumenų, kaulų bei sausgyslių ligas. Tuomet ne tik vertinama paciento būklė, bet ir paskiriamas gydymas bei stebimas jo poveikis. O jeigu tiksliai neaišku, kas yra, tuomet gali būti atliekami ir papildomi tyrimai.

Kada reikia kreiptis į reumatologą?

Nors tai pakankamai specifinė sritis ir tikrai ne kiekvienas susiduria su šiomis ligomis, tačiau jų simptomai gali būti labai įvairūs. Todėl kartais identifikuoti ligą būna nelengva, ypač jos ženklai tik bendras silpnumas ir nedidelis nuolatinis karščiavimas. Bet net ir tuomet geras sprendimas būtų kreiptis į šios srities specialistą. Kiti simptomai yra lengviau atpažįstami. Tai būtų sąnarių skausmai lydimi patinimo arba sustingimo. O kai kuriais atvejais tai gali trukdyti netgi normaliems judesiams. Taigi, jeigu jaučiate kažką panašaus arba drėgnoje bei šaltoje aplinkoje skauda kaulus bei bąla galūnės, tuomet taip pat reikėtų apsilankyti pas gydytoją.

Kokias procedūras atlieka reumatologai?

Pirmiausiai gydytojai reumotologai įvertina bendrą organizmo būklę išklausydami paciento simptomų bei atlikdamas pirminę apžiūrą. O po to jau galima nuspėti vieną ar kitą diagnozę. Tiesa, jai patvirtinti gali prireikti ir papildomų tyrimų. Dažniausiai tai bus rentgenologinis tyrimas bei echoskopija. Taip pat, kas tai, parodyti gali ir bendri laboratoriniai tyrimai. Po kurių jau yra paskiriamas gydymas ir stebima tolimesnė sveikatos būklė.

Kokia yra reumatologo konsultacijos kaina?

Kai kuriais atvejais apsilankymas pas gydytoją gali ir visai nieko nekainuoti, jeigu turėsite tam reikiamą siuntimą ir būsite iš anksto užsiregistravę. Tačiau kreipiantis privačiai ir nenorint laukti ilgose eilėse konsultacija bus mokama. Tačiau dėl netikėtų išlaidų nerimauti neverta, kadangi apie jas žinosite iš anksto.

Reumatologas – registracija internetu

Registracija bus paprasta, kadangi tą galima atlikti tiek paskambinus telefonu, tiek ir internetu. Todėl jau po kelių minučių žinosite, kada reumatologas galės jus priimti.

 

Registruotis tel.: 1811