Urologinės operacijos - Affidea Lietuva

Urologinės operacijos yra specializuota chirurgijos sritis, sutelkta į šlapimo takų ir vyriškosios reprodukcinės sistemos sutrikimų diagnostiką ir gydymą. Šios operacijos gali būti skiriamos įvairių sveikatos sutrikimų gydymui, tarp kurių – šlapimo nelaikymas, šlapimo pūslės disfunkcijos, inkstų akmenys, onkologinės ligos.

Viena iš dažniausių urologinių operacijų yra prostatos pašalinimas (prostatektomija), kai pacientui pašalinama prostatos liauka. Ši procedūra paprastai rekomenduojama pacientams, diagnozavus prostatos vėžį ar padidėjusią prostatą, kuri sukelia šlapimo sutrikimus. Prostatektomijos gali būti atliekamos naudojant tradicinę chirurginę procedūrą arba minimaliai invazinius metodus, tokius kaip laparoskopinis chirurgijos būdas.

Kitas dažnas urologinis operacijos tipas yra nefrektomija. Tai operacija, kuri apima vieno inksto pašalinimą. Ši procedūra gali būti būtina inksto vėžiui, sunkiam inkstų pažeidimui ar ligai, arba tam, kad būtų sprendžiamos tam tikros inkstų akmenų rūšys. Nefrektomijos gali būti atliekamos naudojant atviro tipo chirurginį požiūrį arba minimaliai invazinius metodus, priklausomai nuo paciento poreikių ir operacijos sudėtingumo.

Be šių procedūrų, urologinės operacijos gali būti naudojamos gydyti ligas, tokias kaip šlapimo takų infekcijos, vyriškojo nevaisingumo atvejai ar onkologinės ligos.

Pacientai, apsvarstydami urologinės operacijos galimybę, turėtų aptarti procedūros privalumus ir rizikas su savo sveikatos priežiūros teikėju.

 

Registruotis tel.: 1811

 

Kokios urologinės operacijos atliekamos Affidea klinikoje?

UROLOGIJA
Cirkumcizija
Cistoskopija  (šlapimo pūslės vidinės pusės apžiūra)
Hidrocelės ekscizija
Vazektomija