PRP makšties atjauninimui, tarpvietės siūlių minkštinimui, lytiniam potraukiui sustiprinti - Affidea Lietuva

PRP makšties atjauninimui, tarpvietės siūlių minkštinimui, lytiniam potraukiui sustiprinti

Atgal
Žarnyno mikrobiotos tyrimas
Pirmyn
G taško korekcija hialurono užpildo injekcijomis

Estetinė ginekologija – tai efektyvios ir inovatyvios procedūros, galinčios pagerinti moterų gyvenimo kokybę ir padėti įveikti dažniausias intymias problemas: sausumą intymioje srityje, diskomfortą lytinių santykių metu, didžiųjų lytinių lūpų asimetriją, šlapimo nelaikymą.

Estetinės ginekologijos procedūrų metu yra naudojamas PRP – produktas, gautas iš pacientės kraujo. Apdorotą, trombocitais praturtintą plazmą gydytojas ginekologas injekcijomis leidžia į moters lytinius organus. Ši inovatyvi procedūra padeda pasiekti maksimalų intymios zonos komfortą ir pagerinti seksualinio gyvenimo kokybę.

Procedūros metu intymios zonos audiniai yra praturtinami drėgme, išoriniams lytiniams organams yra suteikiama patrauklesnė estetinė išvaizda, pakoreguojama apimtis ir putlumas. Procedūra yra saugi, nes jos metu naudojamas pačios pacientės kraujas ir nekyla komplikacijų ar kitų rizikų.

 

Ši moderni paslauga yra tinkama:

 • Gimdžiusioms moterims, kurios po gimdymo susiduria su intymios zonos pokyčiais. Procedūra tinkama, jei jaučiate makšties išsausėjimą, dėl plyšimų gimdymo metu atsiradusį makšties ir tarpvietės skausmą, sumažėjusį makšties sienelių stimuliavimą lytinių santykių metu. Galima pakoreguoti randus, vulvos spalvos ir formų pokyčius.
 • Moterims, patiriančioms menopauzę. Pomenopauziniu laikotarpiu sparčiai sumažėja kolageno ir estrogeno gamyba, todėl vulvos audiniai ir makšties gleivinė suplonėja, išsausėja, jaučiamas niežėjimas, sudirgimas, skausmas lytinių santykių metu. Procedūra padeda palengvinti šiuos nemalonius simptomus.
 • Moterims, kurios susiduria su kliūtimis patirti orgazmą. Procedūra tinkama, jei norite pagerinti lytinius santykius, jei skundžiatės lytinių lūpų apimties praradimu ar jaučiate makšties laisvumą.
 •  PRP makšties procedūra taip pat gali padėti išspręsti šlapimo nelaikymo problemą, tinka makšties ir odos kerpligės gydymui.

 

Kaip atliekama PRP procedūra:

Procedūros metu mažas kiekis pacientės kraujo gaunamas iš venos. Šis kraujas yra specialiai paruošiamas, per centrifugavimą plazma su trombocitais atsiskiria nuo raudonųjų kraujo kūnelių ir taip gaunamas trombocitų koncentratas (PRP). Jame trombocitų kiekis yra net 5–8 kartus didesnis nei įprastai kraujyje. Dėl šios procedūros lytinių organų oda tampa elastinga ir tvirta, pagerėja jų estetinė išvaizda ir būklė, sustiprėja regeneracijos procesas.

Tai neskausminga ir saugi procedūra, trunkanti tik 60 min. Pokyčiai dažniausiai išsilaiko nuo 12 iki 18 mėnesių, priklausomai nuo individualių organizmų savybių. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti iki 3 injekcijų, kartojant kas mėnesį.

Po procedūros iškart galima grįžti į įprastą gyvenimo ritmą, tačiau 3–5 dienas rekomenduojama susilaikyti nuo lytinių santykių, bent savaitę vengti karštos vonios, pirties, soliarumo, intensyvaus sporto.

 

Procedūros atlikti negalima, jei:

 • laukiatės;
 • intymioje zonoje yra odos uždegimas arba bėrimai;
 • sergate imunosupresinėmis ligomis, sisteminės jungiamojo audinio, autoimuninėmis ligomis, onkologinėmis ligomis;
 • sergate kraujo ligomis, vartojate kraujo krešėjimą mažinančius vaistus;
 • turite aktyvią bakterinę ar virusinę infekciją;
 • esate alergiška hialurono rūgščiai arba baltymams;
 • turite polinkį į keloidų ir hipertrofuotų randų formavimąsi;
 • esate jaunesnė nei 18 metų.

 

 

Registruotis tel.: 1811