Kraujo tyrimų programos sportuojantiems - Affidea Lietuva

Pasiryžote pradėti sportuoti, o gal jau seniai sportuojate? Rekomenduojame šią sveikatos tikrinimo programą. Išsamūs kraujo tyrimai vienodai svarbūs tiek sportuojantiems ar norintiems pradėti sportuoti, tiek mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį. Sporto medicinos specialistai tikrintis sveikatą rekomenduoja kartą per metus, net jeigu nejaučiate jokių negalavimų.

Sportuojantys asmenys periodiškai atlieka kraujo tyrimus ne tik tam, kad sužinotų, ar jie sveiki, bet ir tam, kad pasiektų geresnių rezultatų. Tokie rodikliai kaip vitaminas D, geležis, feritinas, testosteronas gali atsakyti į klausimą, kodėl dažnai jaučiatės pavargę, o kreatinkinazė parodyti, ar reikia daugiau poilsio tarp treniruočių.

Aktyviai sportuojantiems svarbu įvertinti mažakraujystę, geležies atsargas, širdies kraujagyslių ligų riziką, mikroelementų ir vitaminų kiekį, nes tik subalansuotas organizmas gali palaikyti tinkamą fizinę formą.

Ši tyrimų programa skirta tiems, kurie nori būti fiziškai aktyvūs ir tausoti savo sveikatą.

Sportuojant didėja raumenų pertempimo tikimybė, papildomai apkraunama širdis, sunaudojama didžioji dalis vitaminų ir mikroelementų, kuriuos dažnai bandoma kompensuoti maisto papildais, nepasitarus su gydytoju, o tokiu atveju atsiranda tikimybė pažeisti kepenis bei inkstus.

Kraujo tyrimai, pokyčiai mityboje ar sureguliuotas maisto papildų vartojimas padės Jums jaustis sveikiau, energingiau ir saugiau bei greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų!

Programos sudėtį rasite kainyne:

 

Registruotis tel.: 1811