„Affidea Lietuva“ plėtra: Kaune atidaryta didžiausia klinika šalyje - Affidea Lietuva

June 12, 2023

„Affidea Lietuva“ plėtra: Kaune atidaryta didžiausia klinika šalyje

Sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įmonė „Affidea Lietuva“ atvėrė dar vienas duris – Kaune atidaryta didžiausia klinika šalyje. Joje pacientams bus teikiamos teritorinių ligonių kasų kompensuojamos paslaugos, taip pat privačios gydytojų ir specialistų konsultacijos, atliekami tyrimai bei skiepai. Investicijos į naująją kliniką Kaune siekia 11 mln. eurų.

 

 

Pasak „Affidea Lietuva“ direktoriaus Vitalijaus Orlovo, naujojoje klinikoje bus teikiamos itin platus medicinos paslaugų spektras. Siekiant užtikrinti kuo didesnį prieinamumą pacientams, sveikatos priežiūros paslaugų sąrašas buvo stipriai išplėstas – šalia diagnostikos pasiūlytos ir platesnės gydymo paslaugos, didžioji dalis jų – kompensuojamos PSDF lėšomis.

„Naujoje klinikoje Kaune dirbs tiek šeimos gydytojai, tiek gydytojai specialistai. Klinikoje taip pat bus atliekamos ne tik dienos chirurgijos paslaugos, endoskopiniai tyrimai, bet ir teikiama skubi medicininė pagalba smulkių traumų ar sužeidimų atveju“, – dėsto V. Orlovas, pabrėždamas, kad skubi medicininė pagalba yra naujiena Kaune, nes ankščiau privačios klinikos šios paslaugos laikinojoje sostinėje neteikė.

V. Orlovo teigimu, „Affidea“ jau kurį laiką žinoma kaip diagnostikos lyderė visoje Europoje. 15-oje šalių veikianti sveikatos priežiūros paslaugų grupė ne tik padeda pritraukti investicijas, bet ir suteikia moderniausią įrangą bei žinias čia dirbantiems medicinos specialistams.

 

„Daugiau nei 11 tūkst. profesionalų vienijantis tinklas sudaro galimybę medikams aptarti įvairius ligų atvejus, pasidalinti geriausiomis praktikomis ir optimizuoti gydymą. Taip galime užtikrinti geriausias gydymo galimybes ir mūsų pacientams.

 

Kaune atsidariusi klinika – ne išimtis. Čia, su itin modernia diagnostikos įranga, leidžiančia teikti aukščiausio lygio paslaugas, dirba daugiau nei 150 medicinos darbuotojų, iš kurių daugiau nei 100 – gydytojai“, – sako „Affidea Lietuva“ vadovas.

 

Naujoje „Affidea“ klinikoje pacientams bus teikiamas ir teritorinių ligonių kasų lėšomis kompensuojamų paslaugų spektras nuo rentgeno, magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos, mamografijos  tyrimų iki šeimos gydytojų bei gydytojų specialistų konsultacijų, dienos chirurgijos paslaugų.

 

„Affidea“ klinikos taip pat veikia Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Šilutėje. Druskininkuose bei Utenoje veikia diagnostikos centrai. „Affidea“ tinklui priklauso ir „Endemik“ klinikos, turinčios trisdešimties metų patirtį sveikatos priežiūros srityje.